O firmie

Witamy Was!  

Wyskocz na zakupy do HoneyKids.pl – już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego butiku internetowego! Wyprawka z pomysłem, kreatywna i oryginalna zabawka, praktyczne, uznane i nowatorskie akcesoria – to wszystko znajdziesz w naszym sklepie.

Cud narodzin maleństwa, emocje związane z oczekiwaniem na nadejście nowego życia, to najpiękniejsze momenty w życiu. Przygotowaliśmy szereg dobrych jakościowo i niezbędnych produktów, które z pełnym przekonaniem polecamy do codziennego stosowania.

W ofercie HoneyKids.pl znajdziecie szeroki wachlarz praktycznych rzeczy niezbędnych do skompletowania wyprawki, drewniane zabawki, książeczki... Przygotowaliśmy ofertę bezpiecznych i niezbędnych akcesoriów na krótki spacer lub na dłuższą podróż.

Nie zapomnieliśmy o bohaterkach każdych narodzin! Oh Mamo - przeżyj radośnie czas oczekiwania i okres macierzyństwa. To dla Ciebie przygotowaliśmy szereg artykułów dzięki którym przeżyjesz ten czas wyjątkowo.

Tworząc nasz sklep postawiliśmy na sprawdzone marki. Nawiązaliśmy kontakt z producentami lub importerami produktów ceniących bezpieczeństwo, sprawdzonych na rynku, posiadających dobrą jakość za odpowiednią cenę.

Gdy napotkasz trudności związane z przygotowaniem wyprawki lub wyborem odpowiedniego produktu zespół HoneyKids.pl służy fachową pomocą i doradztwem.

 

Pozdrawiamy

Zespół HoneyKids.pl